
Сальник коленвала (передний) Iveco Euro-Cargo 60E10 91- (42x65x12) 81-45203-00 (VICTOR REINZ)
181 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR814520300
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Iveco Euro-Cargo 60E10 91- (42x65x12)
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-45203-00 |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Висота | 12 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | NBR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴

