
Сальник коленвала (передний) VW T4 2.5TDI (35x48x10) 81-24292-10 (VICTOR REINZ)
207 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR812429210
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) VW T4 2.5TDI (35x48x10)
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-24292-10 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Bora, 100, 240, Octavia, Passat, 740, 80, Superb, Caddy, California, Polo, 960, V-Class, Leon, 850, 940, Toledo, A3, A4, A6, A8, Transporter, Golf, V70, Cordoba, S70, S80, Corrado, Coupe, Quattro, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴

