
Сальник коленвала (передний) Fiat Doblo 1.4 05- 81-37461-00 (VICTOR REINZ)
254 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR813746100
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Fiat Doblo 1.4 05-
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-37461-00 |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Fiat, Ford, Jeep |
| Сумісність з моделлю | 10, Doblo, Brava, Bravo, Palio, Stilo, 124, Ypsilon, Compass, 500x, 500l, Punto, Linea, 500 C, Tipo, Grande Punto, Combo, 500, MiTo, 500C / 595C / 695C, 124 Spider, Fiorino, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 ₴

