
Сальник розподівала Citroen C2/3/4/Nemo/Peugeot 206/207/307 1.4 98- (36x50x8) 81-39633-00 (VICTOR REINZ)
426 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR813963300
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник Розподівала Citroen C2/3/4/Nemo/Peugeot 206/207/307 1.4 98- (36x50x8)
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-39633-00 |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, 1007, 307, 206, 207, C2, C3, C4, Nemo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴

