
Сальник коленвала (задний) Honda Accord/Civic 2.2 CTDI 04- (87x104x10) 81-53816-00 (VICTOR REINZ)
618 ₴
- В наявності
- Код: VR815381600
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задний) Honda Accord/Civic 2.2 CTDI 04- (87x104x10)
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-53816-00 |
| Внутрішній діаметр | 87 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Висота | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, Accord, CR-V, FR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴



