
Сальник коленвала (передний) Chevrolet Captiva/Opel Antara 2.0/2.2D 10- (50x65x8) 81-40697-00 (VICTOR REINZ)
1 057 ₴
- В наявності
- Код: VR814069700
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Chevrolet Captiva/Opel Antara 2.0/2.2D 10- (50x65x8)
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-40697-00 |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Captiva, Orlando |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 057 ₴



