
Фільтр паливний сепаратор Volvo 35342 (FEBI)
1 013 ₴
- В наявності
- Код: FE35342
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фільтр паливний сепаратор Volvo
Аналоги
F 026 402 132
P954895
2.12268
FS19920
H328WK
H7091WK30D199
50014194
WK 11 001 x
DF 3521
KC429D
7420998349
SFC24020
24.146.00
20879812
A-159-3
Оригінальні номери
BCT 7420998346
VOLVO 21380490
VOLVO 20998346
BCT 5001868493
BCT 20998346
BCT 20879812
VOLVO 20879812
RVI 5001868493
RVI 7420998346
MANN-FILTER WK11001x
RVI 7421380483
RACOR R90RDRCR01
VOLVO 20788794
VOLVO 21041613
BCT 20788794
BCT 21041613
BCT 74 20 998 346
HENGST H7091WK30D199
MACK 21380524
MACK 21041613
BCT 7421380483
RVI 74 20 998 349
MACK 20 539 578
VOLVO 20869725
RVI 7420745605
MAHLE KC429D
VOLVO 21005832
VOLVO 21017305
VOLVO 21366596
VOLVO 21380488
VOLVO 21380483
BCT 20745605
VOLVO 21017307
RVI 7420998349
RVI 74 21 380 483
BCT 21380488
BCT 7421380472
MACK 20539578
VOLVO 20745605
RVI 74 20 745 605
BCT 20998349
BCT 74 21 380 483
BCT 7420998349
VOLVO 20998349
BCT 74 21 380 472
MACK 21380526
Фільтри паливні
Аналоги
F 026 402 132
P954895
2.12268
FS19920
H328WK
H7091WK30D199
50014194
WK 11 001 x
DF 3521
KC429D
7420998349
SFC24020
24.146.00
20879812
A-159-3
Оригінальні номери
BCT 7420998346
VOLVO 21380490
VOLVO 20998346
BCT 5001868493
BCT 20998346
BCT 20879812
VOLVO 20879812
RVI 5001868493
RVI 7420998346
MANN-FILTER WK11001x
RVI 7421380483
RACOR R90RDRCR01
VOLVO 20788794
VOLVO 21041613
BCT 20788794
BCT 21041613
BCT 74 20 998 346
HENGST H7091WK30D199
MACK 21380524
MACK 21041613
BCT 7421380483
RVI 74 20 998 349
MACK 20 539 578
VOLVO 20869725
RVI 7420745605
MAHLE KC429D
VOLVO 21005832
VOLVO 21017305
VOLVO 21366596
VOLVO 21380488
VOLVO 21380483
BCT 20745605
VOLVO 21017307
RVI 7420998349
RVI 74 21 380 483
BCT 21380488
BCT 7421380472
MACK 20539578
VOLVO 20745605
RVI 74 20 745 605
BCT 20998349
BCT 74 21 380 483
BCT 7420998349
VOLVO 20998349
BCT 74 21 380 472
MACK 21380526
Фільтри паливні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35342 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Висота | 161 мм |
| Зовнішній діаметр | 108 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 013 ₴


