
Шарова опора лів/прав (нижн передн) CITROEN C5 III, C6 PEUGEOT 407, 508, 508 I 1.6-3.0D 03.04- TC1371 (DELPHI)
2 831 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1371
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шарова опора лів/прав (нижн передн) CITROEN C5 III, C6 PEUGEOT 407, 508, 508 I 1.6-3.0D 03.04-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TC1371 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C6, C5 |
| Довжина | 117 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Висота | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 831 ₴


