
Комплект гальмівних колодок задн (без комплектуючих з шумопоглинаючою пластиною), MERCEDES EQV (W447), EVITO
1 434 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3139
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн (без комплектуючих з шумопоглинаючою пластиною), MERCEDES EQV (W447), EVITO TOURER (W447), EVITO (W447), MARCO POLO CAMPER (W447), V (W447) 1.6D-Electric 03.14-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3139 |
| Ширина внутрішньої накладки | 118.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 118.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 46.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 46.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.9 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 434 ₴


