
Комплект гальмівних колодок передній HYUNDAI I30, KONA, KONA/SUV KIA CARENS II, CEE'D, CERATO II, PRO CEE'D
1 251 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1819
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній HYUNDAI I30, KONA, KONA/SUV KIA CARENS II, CEE'D, CERATO II, PRO CEE'D 1.0-2.0LPG 07.02-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1819 |
| Ширина внутрішньої накладки | 130.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 130 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.4 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens, Cerato Koup, I30, Pro Ceed, Ceed, Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 251 ₴



