
Стійка стабілізатора задн лів/прав 241mm VW CADDY ALLTRACK, CADDY ALLTRACK/MINIVAN, CADDY III, CADDY
788 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1962
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора задн лів/прав 241mm VW CADDY ALLTRACK, CADDY ALLTRACK/MINIVAN, CADDY III, CADDY III/MINIVAN, CADDY IV, CADDY IV/MINIVAN 1.0-2.0D 03.04-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC1962 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 241 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴

