
Комплект гальмівних колодок задн , AUDI A4 B5, A4 B6, A4 B7, A6 C4, A6 C5 NISSAN MICRA III RENAULT MEGANE I,
783 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2255
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , AUDI A4 B5, A4 B6, A4 B7, A6 C4, A6 C5 NISSAN MICRA III RENAULT MEGANE I, THALIA II, TWINGO II SEAT EXEO ST, IBIZA II, LEON, TOLEDO I 1.2-2.9 08.83-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2255 |
| Ширина внутрішньої накладки | 87.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 87 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 53 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, Corrado, Jetta, A4, A6, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783 ₴

