
Шарова опора лів/прав (нижн передн) CHRYSLER SEBRING DODGE AVENGER, JOURNEY FIAT FREEMONT LANCIA FLAVIA
627 ₴
- В наявності
- Код: DELTC3675
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шарова опора лів/прав (нижн передн) CHRYSLER SEBRING DODGE AVENGER, JOURNEY FIAT FREEMONT LANCIA FLAVIA 2.0-3.6ALK 06.07-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC3675 |
| Сумісність з маркою | Dodge, Lancia, Fiat, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Journey, Flavia, Freemont, Sebring, Avenger, Dodge, Chrysler |
| Довжина | 59 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Висота | 69 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627 ₴


