
Комплект гальмівних колодок передній HYUNDAI COUPE II, ELANTRA III, ELANTRA IV, SONATA IV, SONATA V, TIBURON,
1 201 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1902
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній HYUNDAI COUPE II, ELANTRA III, ELANTRA IV, SONATA IV, SONATA V, TIBURON, TUCSON KIA MAGENTIS, OPTIMA, SOUL I, SPORTAGE II 1.6-2.7 01.01-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1902 |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.9 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, Coupe, Magentis, Sonata, Optima, Soul, I30, Tucson, Elantra, Sportage |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 201 ₴



