
Комплект гальмівних колодок передній FORD FIESTA IV, FIESTA V, FIESTA/MINIVAN, FOCUS I, KA, PUMA, STREET KA,
1 174 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1724
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній FORD FIESTA IV, FIESTA V, FIESTA/MINIVAN, FOCUS I, KA, PUMA, STREET KA, TOURNEO CONNECT, TRANSIT CONNECT 1.3-2.0 08.95-12.13
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1724 |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 67.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.1 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect, Transit Connect, Puma, Fiesta, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 174 ₴


