
Гальмівні колодки, дискові CHEVROLET LACETTI, NUBIRA; MITSUBISHI OUTLANDER III 1.4-3.0 01.05- LP2502 (DELPHI)
928 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2502
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки, дискові CHEVROLET LACETTI, NUBIRA; MITSUBISHI OUTLANDER III 1.4-3.0 01.05-
Аналоги
GDB4178
Колодки гальмівні
Аналоги
GDB4178
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2502 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 104 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 104 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 38.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 38.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.6 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti, ASX, Nubira, Gentra, Outlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 928 ₴


