
Комплект гальмівних колодок передн (з комплектуючими з шумопоглинаючою пластиною), LEXUS ES, UX TOYOTA CAMRY,
2 508 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3596
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн (з комплектуючими з шумопоглинаючою пластиною), LEXUS ES, UX TOYOTA CAMRY, COROLLA CROSS, PRIUS, RAV 4 V 2.0-Electric 08.17-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3596 |
| Ширина внутрішньої накладки | 142.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 142.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 55.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 55.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.6 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, UX, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 508 ₴

