
Комплект гальмівних колодок задн (без комплектуючих з шумопоглинаючою пластиною), HYUNDAI ELANTRA IV, ELANTRA
1 262 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2195
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн (без комплектуючих з шумопоглинаючою пластиною), HYUNDAI ELANTRA IV, ELANTRA V, ELANTRA VI, GRANDEUR, I10 II, I10 III, SONATA V, SONATA VI, TUCSON 1.0-3.8 06.04-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2195 |
| Ширина внутрішньої накладки | 100.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 99.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 41.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 41.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.9 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tivoli, Sonata, Opirus, Optima, XLV, I30, Soul, Actyon, Tucson, Elantra, Korando, Grandeur |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 262 ₴


