
Комплект гальмівних колодок задн FORD TOURNEO CUSTOM V362, TRANSIT CUSTOM V362, TRANSIT V363 FORD USA
1 230 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2662
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн FORD TOURNEO CUSTOM V362, TRANSIT CUSTOM V362, TRANSIT V363 FORD USA TRANSIT-150, TRANSIT-250, TRANSIT-350 1.0H-3.7 04.12-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2662 |
| Ширина внутрішньої накладки | 137.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 137 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.8 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴



