
Важіль підвіски,задня вісь TC3843 (DELPHI)
922 ₴
- В наявності
- Код: DELTC3843
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски,задня вісь
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Код запчастини | TC3843 |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Довжина | 449 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Formentor, A1, Touran, A3, Octavia, Passat, Leon, TT, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 922 ₴



