
Комплект гальмівних колодок передн , TOYOTA C-HR, COROLLA 1.2-2.0H 10.16- LP3378 (DELPHI)
3 035 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3378
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3378 |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.9 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 035 ₴


