
Стійка стабілізатора передн лів 65mm NISSAN NP300 NAVARA, PATHFINDER III 2.5D/3.0D/4.0 01.05- TC2197 (DELPHI)
567 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: DELTC2197
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора передн лів 65mm NISSAN NP300 NAVARA, PATHFINDER III 2.5D/3.0D/4.0 01.05-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC2197 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴

