
Стійка стабілізатора передн лів/прав 238mm FORD TOURNEO CONNECT, TRANSIT CONNECT 1.8/1.8D 06.02-12.13 TC1163
753 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1163
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора передн лів/прав 238mm FORD TOURNEO CONNECT, TRANSIT CONNECT 1.8/1.8D 06.02-12.13
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC1163 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
Інформація для замовлення
- Ціна: 753 ₴

