
Стійка стабілізатора передн лів/прав 295mm (пластик) CHEVROLET AVEO 1.2-1.6 03.11- TC2681 (DELPHI)
715 ₴
- В наявності
- Код: DELTC2681
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора передн лів/прав 295mm (пластик) CHEVROLET AVEO 1.2-1.6 03.11-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC2681 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cobalt, Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴

