
Комплект гальмівних колодок передній LEXUS LX TOYOTA LAND CRUISER 200, LAND CRUISER PRADO, SEQUOIA 2.8D-5.7
1 405 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2134
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній LEXUS LX TOYOTA LAND CRUISER 200, LAND CRUISER PRADO, SEQUOIA 2.8D-5.7 09.07-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2134 |
| Ширина внутрішньої накладки | 144 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 143.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 83.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 83.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.9 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, Sequoia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 405 ₴



