
Комплект гальмівних колодок передн , FORD TRANSIT V363 FORD USA TRANSIT-150, TRANSIT-350 2.0D/2.2D/3.7 08.13-
2 155 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3136
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , FORD TRANSIT V363 FORD USA TRANSIT-150, TRANSIT-350 2.0D/2.2D/3.7 08.13-
Аналоги
P24 171
Оригінальні номери
FORD 1824121
Колодки гальмівні
Аналоги
P24 171
Оригінальні номери
FORD 1824121
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3136 |
| Ширина внутрішньої накладки | 171.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 171.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 65.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 65.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 155 ₴


