
Колодки гальмівні (передні/задні) VW Crafter/MAN TGE 2.0TDI 16- LP3410 (DELPHI)
2 275 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3410
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні/задні) VW Crafter/MAN TGE 2.0TDI 16-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3410 |
| Ширина внутрішньої накладки | 163.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 163.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 67.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 67.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 21 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 21 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 275 ₴


