
Комплект гальмівних колодок задн LEXUS RX TOYOTA HIGHLANDER / KLUGER 2.4-3.5 09.00-12.08 LP1820 (DELPHI)
839 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1820
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн LEXUS RX TOYOTA HIGHLANDER / KLUGER 2.4-3.5 09.00-12.08
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1820 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 102.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 101.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 43.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 43.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.2 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RX, Highlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴



