
Комплект гальмівних колодок задн MERCEDES S (C215), S (W220) 2.8-5.8 10.98-03.06 LP1697 (DELPHI)
1 248 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1697
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1697 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 71 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 70.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.1 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 248 ₴


