
Стійка стабілізатора передн лів/прав 330mm NISSAN INTERSTAR, NV400 OPEL MOVANO B RENAULT MASTER III
791 ₴
- В наявності
- Код: DELTC2396
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора передн лів/прав 330mm NISSAN INTERSTAR, NV400 OPEL MOVANO B RENAULT MASTER III 2.3D/Electric 02.10-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC2396 |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 791 ₴


