
Важіль підвіски передній лів нижн передн TOYOTA COROLLA VERSO 2.2D 10.05-03.09 TC1992 (DELPHI)
3 038 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1992
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски передній лів нижн передн TOYOTA COROLLA VERSO 2.2D 10.05-03.09
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC1992 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 038 ₴


