
Комплект гальмівних колодок передній FIAT SEDICI MITSUBISHI L 300 III SUZUKI SX4 1.5-2.4 08.86- LP1966
1 290 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1966
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній FIAT SEDICI MITSUBISHI L 300 III SUZUKI SX4 1.5-2.4 08.86-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1966 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 56.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.8 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | L 300, SX4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴




