
Комплект гальмівних колодок задн AUDI A1, Q3 SEAT ALHAMBRA, LEON, LEON SC, LEON ST SKODA OCTAVIA III, OCTAVIA
1 533 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2709
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн AUDI A1, Q3 SEAT ALHAMBRA, LEON, LEON SC, LEON ST SKODA OCTAVIA III, OCTAVIA IV VW CADDY ALLTRACK, CADDY ALLTRACK/MINIVAN, CADDY IV 1.0-2.0D 05.11-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2709 |
| Ширина внутрішньої накладки | 104.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 104.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.2 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Sharan, A1, Octavia, Leon, Q3, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 533 ₴

