
Важіль підвіски,задня вісь лів/прав (нижн, задн) AUDI A1, A3, Q3, TT SEAT ALTEA, ALTEA XL, LEON, TOLEDO III
2 734 ₴
- В наявності
- Код: DELTC3405
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски,задня вісь лів/прав (нижн, задн) AUDI A1, A3, Q3, TT SEAT ALTEA, ALTEA XL, LEON, TOLEDO III SKODA OCTAVIA II, SUPERB II, YETI VW BEETLE, CC B7, EOS 1.2-Electric 02.03-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Код запчастини | TC3405 |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 86 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Tiguan, Toledo, A1, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Q3, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 734 ₴



