
Стійка стабілізатора задн лів/прав 90mm AUDI A4 B6, A4 B7 SEAT EXEO, EXEO ST 1.6-4.2 11.00-05.13 TC2100
811 ₴
- В наявності
- Код: DELTC2100
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора задн лів/прав 90mm AUDI A4 B6, A4 B7 SEAT EXEO, EXEO ST 1.6-4.2 11.00-05.13
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC2100 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811 ₴






