
Комплект гальмівних колодок передній FORD TRANSIT VW AMAROK 2.0D-3.2D 04.06- LP1954 (DELPHI)
1 497 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1954
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1954 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 165 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 165 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.3 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Amarok, Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 497 ₴




