
Шарова опора прав (нижн передн) NISSAN INTERSTAR, NV400 OPEL MOVANO B RENAULT MASTER III 2.3D 02.10- TC2671
736 ₴
- В наявності
- Код: DELTC2671
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шарова опора прав (нижн передн) NISSAN INTERSTAR, NV400 OPEL MOVANO B RENAULT MASTER III 2.3D 02.10-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TC2671 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 101 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 ₴


