
Комплект гальмівних колодок передній RENAULT LAGUNA, LAGUNA II, LAGUNA III, MEGANE I, MEGANE I CLASSIC, MEGANE
1 289 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1714
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній RENAULT LAGUNA, LAGUNA II, LAGUNA III, MEGANE I, MEGANE I CLASSIC, MEGANE I COACH, SCENIC II, TWINGO II, WIND 1.2-2.0 03.99-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1714 |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.3 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Wind, Megane, Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 289 ₴


