
Комплект гальмівних колодок задн AUDI A6 ALLROAD C6, A6 C6, Q3 SEAT ALHAMBRA VW CC B7, PASSAT ALLTRACK B7,
1 561 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3247
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн AUDI A6 ALLROAD C6, A6 C6, Q3 SEAT ALHAMBRA VW CC B7, PASSAT ALLTRACK B7, PASSAT B5.5, PASSAT B6, PASSAT B7, SHARAN, TIGUAN 1.4-3.6 11.00-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3247 |
| Ширина внутрішньої накладки | 105.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 105.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 56.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.7 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Sharan, A6, Q3, Passat, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 561 ₴



