
Комплект гальмівних колодок передн , CITROEN C1, C1 II PEUGEOT 107, 108 TOYOTA AYGO, AYGO/HATCHBACK
849 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1949
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , CITROEN C1, C1 II PEUGEOT 107, 108 TOYOTA AYGO, AYGO/HATCHBACK 1.0/1.2/1.4D 06.05-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1949 |
| Ширина внутрішньої накладки | 123 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 47.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 47.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.5 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | 108, C1, 107 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴





