
Комплект гальмівних колодок передн (з комплектуючими з шумопоглинаючою пластиною), DACIA DUSTER NISSAN MICRA
985 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1865
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн (з комплектуючими з шумопоглинаючою пластиною), DACIA DUSTER NISSAN MICRA III, MICRA V OPEL AGILA SUZUKI SPLASH, SWIFT III 1.0-1.6 01.03-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1865 |
| Ширина внутрішньої накладки | 116.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 116.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.6 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Almera, Swift |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴





