
Комплект гальмівних колодок передній RENAULT CLIO II, LAGUNA I, MEGANE I, MEGANE I CLASSIC, MEGANE I COACH,
1 095 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1744
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній RENAULT CLIO II, LAGUNA I, MEGANE I, MEGANE I CLASSIC, MEGANE I COACH, MEGANE II, MEGANE SCENIC, SAFRANE II, SCENIC I 1.4-3.0 01.96-06.09
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1744 |
| Ширина внутрішньої накладки | 129 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 129 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 55.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 55.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Safrane, Scenic, Clio, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴




