
Комплект гальмівних колодок задн PORSCHE CAYENNE VW TOUAREG 2.9-4.8 01.10- LP2233 (DELPHI)
1 612 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2233
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2233 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 188 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 187.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 76 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 76 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.8 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 612 ₴


