
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A2, A3 SEAT ALTEA, ALTEA XL, LEON, TOLEDO II, TOLEDO III SKODA FABIA
1 121 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1514
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A2, A3 SEAT ALTEA, ALTEA XL, LEON, TOLEDO II, TOLEDO III SKODA FABIA I, FABIA I PRAKTIK, FABIA II, OCTAVIA I, OCTAVIA II, OCTAVIA I/KOMBI 1.2-2.5 09.96-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1514 |
| Ширина внутрішньої накладки | 146.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 146 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 54.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 54.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Caddy, Polo, Roomster, Toledo, UP!, Fabia, Jetta, Octavia, A3, New Beetle, Leon, Golf, Yeti, A2, Ibiza, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 121 ₴



