
Комплект гальмівних колодок передн , CHEVROLET CORVETTE NISSAN NP300 NAVARA, PATHFINDER III, XTERRA
1 473 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2011
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , CHEVROLET CORVETTE NISSAN NP300 NAVARA, PATHFINDER III, XTERRA 2.5D/4.0/6.2 10.04-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2011 |
| Ширина внутрішньої накладки | 163.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 163.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 54 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 54 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Xterra, Pathfinder, Leaf, Navara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 473 ₴




