
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A4 B5, A4 B6, A4 B7 SEAT AROSA, CORDOBA, CORDOBA VARIO, IBIZA II,
960 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1409
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A4 B5, A4 B6, A4 B7 SEAT AROSA, CORDOBA, CORDOBA VARIO, IBIZA II, INCA, TOLEDO I VW CADDY II, CADDY III, CADDY II/MINIVAN 1.0-2.0 04.88-06.09
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1409 |
| Ширина внутрішньої накладки | 118.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 119 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.5 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Lupo, Toledo, Polo, A4, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴


