
Комплект гальмівних колодок передн (з шумопоглинаючою пластиною), OPEL ADAM, ASTRA F CLASSIC, ASTRA G, ASTRA
1 105 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1861
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн (з шумопоглинаючою пластиною), OPEL ADAM, ASTRA F CLASSIC, ASTRA G, ASTRA G/KOMBI, ASTRA H, ASTRA H CLASSIC, ASTRA H GTC, ASTRA H/KOMBI 1.0-2.2 01.98-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1861 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 76.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.9 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Adam, Astra, Corsa, Zafira, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴


