
Шарова опора,передня вісь TC498 (DELPHI)
477 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: DELTC498
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шарова опора,передня вісь
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC498 |
| Довжина | 133 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 477 ₴


