
Шарова опора лів/прав (нижн передн) (діаметр конуса 16,1mm, (без підсилювача керма)) FORD FIESTA III,
513 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: DELTC663
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шарова опора лів/прав (нижн передн) (діаметр конуса 16,1mm, (без підсилювача керма)) FORD FIESTA III, FIESTA/HATCHBACK, FIESTA/MINIVAN, KA, PUMA, STREET KA MAZDA 121 III 1.0-1.8D 03.89-11.08
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC663 |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Puma |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513 ₴


