
Важіль підвіски передній лів/прав нижн передн SMART CABRIO, CITY-COUPE, CROSSBLADE, FORTWO, ROADSTER
2 050 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1333
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски передній лів/прав нижн передн SMART CABRIO, CITY-COUPE, CROSSBLADE, FORTWO, ROADSTER 0.6/0.7/0.8D 07.98-01.07
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Код запчастини | TC1333 |
| Місце встановлення | Лівий |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Fortwo, Cabrio, City-Coupe, Roadster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴

